La un pahar de vorbă și de mulțumiri
Cred că viața este prea scurtă să ne temem, să ne rușinăm și să punem inutil piedici în cuvinte. Așa că, dacă o să am ocazia să stau pe îndelete la masă, la un pahar de vorbă, voi începe cu “mulțumesc”. Mulțumesc oamenilor care au trecut prin viața mea, oamenilor […]










